Get Adobe Flash player

WYBIELANIE ZĘBÓW

- KLIKNIJ I SPRAWDŹ

PROTEZY ELASTYCZNE

- KLIKNIJ I SPRAWDŹ

O gabinecie

NZOZ Stomatologia - Protetyka Grzegorz Fulara to nowoczesne centrum stomatologii i protetyki położone w samym centrum Piotrkowa Trybunalskiego.

Swoim pacjentom oferujemy pełen zakres zabiegów - począwszy od stomatologii zachowawczej, poprzez ednodoncję, periodontologię protetykę.

Nasz Lekarz - Lek. stom. Liliana Fulara, ukończyła Akademię Medyczną w Łodzi w 1980 roku. Wolborzu. Następnie przez wiele lat pracowała w Przychodni Rejonowej w Piotrkowie Trybunalskim. W tym czasie zrobiła specjalizację ze stomatologii ogólnej, po uzyskaniu której podjęła pracę w Poliklinice MSW - Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. Od 1985 roku prowadzi Prywatną praktykę stomatologiczną. 

Zapraszamy do odwiedzenia NZOZ Stomatologia - Protetyka Grzegorz Fulara oraz do skorzystania z darmowego przeglądu, na którym zostanie przedstawiony plan leczenia.

Wykaz naszych usług wraz z formularzem kontaktowym znajdziecie Państwo także w spisie stomatalogów w Piotkowie Trybunalskim na stronie http://dentysta-stomatolog.comjesteśmy na facebooku

Pomoc stomatologiczna

Protezy dentystyczne